..::wielki format druku::..


Baner (frontlit)
Banery wykonywane są z materiałów winylowych typu frontlit. Charakteryzują się dużą wytrzymałością na czynniki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Zastosowanie frontlitu to grafika reklamowa na dużych powierzchniach zewnętrznych oraz aplikacje wewnątrz pomieszczeń. Frontlit jest materiałem przeznaczonym do jednostronnego zadruku, równomiernie oświetlony jest doskonale widoczny po zmroku. Zależnie od sposobu montażu, oferujemy odpowiednie wykończenia: zgrzewnie, wykonanie oczek, tuneli i rękawów. Poszczególne pasy frontlitu mogą być łączone tworząc powierzchnię kilkuset metrów kwadratowych.
Drukujemy również banery w wysokiej rozdzielczości na stojaki reklamowe (tzw. pająki lub potykacze). Cieszą się one coraz większą popularnością, wykorzystywane są najczęściej w reklamie wewnętrznej.

Siatka (mesh)
Siatka jest materiałem stosowanym do eksponowania wielkoformatowych reklam zewnętrznych. Wykonana jest z lekkiego, perforowanego materiału winylowego przepuszczającego powietrze i światło. Dzięki swoim właściwościom, pozwala na zmniejszenie naprężeń spowodowanych podmuchami wiatru przez co znajduje zastosowanie jako nośnik reklamy na wszelkiego rodzaju rusztowaniach i ścianach. Lekkość siatki pozwala na zastosowanie jej jako nośnika reklam o powierzchni kilkuset metrów kwadratowych.

Baner do podświetleń (Backlit)
Backlit jest materiałem winylowym posiadającym właściwości przepuszczające i rozpraszające światło, stosowany jest w reklamach podświetlanych. Wydruk wykonywany w wyższych nasyceniach kolorystycznych, powoduje zwiększenie atrakcyjności grafiki reklamowej po podświetleniu. Wydruki na backlicie prezentują się doskonale również w dzień.

Baner reklamowy Blackout
Ten materiał winylowy posiada czarną „przekładkę” między warstwami zewnętrznymi która uniemożliwia przenikanie światła przez materiał. Dzięki temu, grafika na backlicie może być drukowana dwustronnie i eksponowana nawet w nasłonecznionych miejscach.

Grafika okienna
Grafiki umieszczane na szybach okiennych dają możliwość identyfikacji firmy (treść informacyjna) jak również dodatkowej reklamy.
Do tego rodzaju grafiki stosujemy zarówno zwykłą folię monomeryczną błyszczącą lub przezroczystą jak i folię okienną „one way vision”. Folie te stosowane są z powodzeniem w aplikacjach wewnętrznych jak i zewnętrznych.
Z naszych usług korzystają banki, salony samochodowe, restauracje oraz wielu innych odbiorców, wykorzystując wielobarwną interesującą grafikę jako sposób na poszerzenie grona klientów.

Grafika samochodowa
Do grafiki samochodowej stosujemy dwa rodzaje folii:
- wylewaną, charakteryzującą się wysokimi parametrami plastycznymi; folia ta doskonale się rozciąga i dzięki temu pozwala na aplikację w miejscach trudnodostępnych (zagięcia, przetłoczenia, narożniki)
- okienną (one way vision), która dzięki perforacji umożliwia oglądanie projektu osobom znajdującym się na zewnątrz pojazdu, natomiast tym znajdującym się we wnętrzu pozwala na oglądanie otoczenia zewnętrznego.
W razie potrzeby folie są zabezpieczane odpowiednim laminatem, który chroni wydruki przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Grafika podłogowa
Ta forma reklamy jest stosowana w różnego rodzaju centrach handlowych, sklepach, kinach, a także w halach widowiskowo-sportowych.
Najistotniejszy wymóg stawiany temu rodzajowi reklamy to trwałość (ze względu na duże natężenie ruchu) oraz antypoślizgowość.
Oferowany przez nas produkt spełnia oba te warunki - oferujemy wydruk na folii wraz z laminatem antypoślizgowym. Dzięki temu klient otrzymuje bezpieczny, a zarazem atrakcyjny wizualnie produkt.

Citylighty
Są to typowo miejskie media reklamowe. Dziki estetycznemu wyglądowi oszklony i oświetlony kaseton dobrze koresponduje z wysoką jakością reklamowanego towaru. Nośniki wykorzystywane w Citylightach to papier do podświetleń oraz folia translucentna.

Proponujemy zajżeć również do:
 charakterystyka dostępnych mediów
Zobacz także:
dostępne media 
realizacje 
próbki 

E-mail:
@biuro